Stocznia Szczecińska Sp. z o.o.

ul. Antosiewicza 1, 71-642 Szczecin

tel. 91 810 29 00

e-mail: kontakt@stocznia-szczecinska.pl

KRS: 0000483523
NIP: 7010401218
REGON: 146944328
BDO: 000001361

Kapitał zakładowy: 102 079 750 PLN.

XIII Wydział Gospodarczy KRS Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum.

Sekretariat

Małgorzata Kozłowska

91 810 29 00

sekretariat@stocznia-szczecinska.pl

Kierownik Działu Zarządzania Majątkiem

Grzegorz Bisek

91 8102 905

gbisek@stocznia-szczecinska.pl

Specjalista ds. Obsługi Umów

Mariusz Pilewski

91 810 29 21

mpilewski@stocznia-szczecinska.pl

Główny Specjalista ds. Handlowych

Waldemar Majewski

91 810 29 67

wmajewski@stocznia-szczecinska.pl

Dyspozytor

Waldemar Zakrzewski

91 810 29 40

wzakrzewski@stocznia-szczecinska.pl

Główny Energetyk

Adam Guzowski

91 810 29 08

aguzowski@stocznia-szczecinska.pl

Dyrektor Techniczny

Stanisław Kocon

91 810 29 03

skocon@stocznia-szczecinska.pl

Dyrektor Produkcji

Henryk Pająk

91 810 29 07

hpajak@stocznia-szczecinska.pl

Kierownik Centrum Obróbki Stali

Zbigniew Lewczuk

91 810 29 13

zlewczuk@stocznia-szczecinska.pl

Kierownik Transportu i Logistyki

Marek Zubiel

91 810 29 14

mzubiel@stocznia-szczecinska.pl

Kierownik Biura Zarządu

Agata Dudek

91 810 29 30

adudek@stocznia-szczecinska.pl

Biuro Komunikacji

Izabella Maruszczak

91 810 29 56

imaruszczak@stocznia-szczecinska.pl

Katarzyna Ansen-Mrowińska

91 810 29 36

kansen@stocznia-szczecinska.pl

Kierownik Biura Kadr i Płac

Kornela Pietrala

91 810 29 25

kpietrala@stocznia-szczecinska.pl

Główny Księgowy

Bożena Nabiałczyk

bnabialczyk@stocznia-szczecinska.pl 

e-faktury@stocznia-szczecinska.pl

Specjalista ds. Księgowości

Anna Bielecka

91 810 29 12

abielecka@stocznia-szczecinska.pl

Biuro Przepustek

91 810 29 15

przepustki@stocznia-szczecinska.pl

Wpłaty kaucyjne na przepustki magnetyczne:

PKO BP: 86 1020 4027 0000 1602 1385 2613