NAPISZ DO NAS

INFORMACJE KONTAKTOWE

Odpowiadamy na wiadomości w dni robocze w godzinach 07:30 - 15:30.
  • ul. Antosiewicza 1, 71-642 Szczecin
  • kontakt@stocznia-szczecinska.pl
KRS: 0000483523
NIP: 7010401218
REGON: 146944328

Kapitał zakładowy: 102 079 750 PLN.

XIII Wydział Gospodarczy KRS Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum.

Sekretariat

Małgorzata Kozłowska

91 810 29 00

sekretariat@stocznia-szczecinska.pl

Dyrektor Zarządzania Infrastrukturą i Majątkiem

Bogdan Adamski

91 810 29 06

badamski@stocznia-szczecinska.pl

Główny Specjalista ds. Handlowych

Waldemar Majewski

91 810 29 67

wmajewski@stocznia-szczecinska.pl

Dyspozytor

Waldemar Zakrzewski

91 810 29 40

wzakrzewski@stocznia-szczecinska.pl

Główny Energetyk

Adam Guzowski

91 810 29 08

aguzowski@stocznia-szczecinska.pl

Dyrektor Techniczny

Stanisław Kocon

91 810 29 03

skocon@stocznia-szczecinska.pl

Dyrektor Produkcji

Henryk Pająk

91 810 29 07

hpajak@stocznia-szczecinska.pl

Kierownik Centrum Obróbki Stali

Zbigniew Lewczuk

91 810 29 13

zlewczuk@stocznia-szczecinska.pl

Kierownik Transportu i Logistyki

Marek Zubiel

91 810 29 14

mzubiel@stocznia-szczecinska.pl

Kierownik Biura Zarządu

Agata Dudek

91 810 29 30

adudek@stocznia-szczecinska.pl

Kierownik Biura Kadr i Płac

Kornela Pietrala

91 810 29 25

kpietrala@stocznia-szczecinska.pl

Główny Księgowy

Bożena Nabiałczyk

bnabialczyk@stocznia-szczecinska.pl 

e-faktury@stocznia-szczecinska.pl

Biuro Przepustek

91 810 29 15

przepustki@stocznia-szczecinska.pl

Wpłaty kaucyjne na przepustki magnetyczne:

PKO BP: 86 1020 4027 0000 1602 1385 2613