PTS SP. Z O. O.

PTS Sp. z o. o. powstała w 2007 roku jako biuro techniczne, projektowe i handlowe, wspierające wykonawców napraw i przebudów statków. PTS SP. Z O. O.

NSS SP. Z O. O.

NSS Spółka z o.o. jest Polską firmą działającą w przemyśle stoczniowym. Założycielem i właścicielem nss jest Olsen Gruppen AS. Od 2007 NSS wykonywało kontrakty dla Norweskich stoczni, między innymi dla: Bergen Group BMV, Nymo AS,... NSS SP. Z O. O.

Navicor Sp. z o.o.

Nasza firma powstala w 2002 r. pod nazwą Navikon Paint Sp. z o.o. poprzez wydzielenie się szczecińskiego oddziału malarskiego firmy Navikon SRY ze Świnoujścia. Śledząc zapotrzebowanie naszych stałych klientów, od roku 2010 rozszerzono zakres oferowanych... Navicor Sp. z o.o.

MIRAND SP. Z O. O.

Mirand Sp. z o.o. jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży morskiej. Powstała w 1996 r. z inicjatywy Mirosława Brzozowskiego i Andrzeja Kaczmarczyka - wspólników z dużym doświadczeniem zarówno w budowie jak i remontach statków.... MIRAND SP. Z O. O.

MARINE SERVICES COMPASS

Marine Services Compass zajmuje się organizowaniem dostaw i serwisów dla jednostek polskich i zagranicznych armatorów. W zakresie działalności posiadamy: serwisy, naprawy, przygotowanie certyfikatów oraz dostawy wszelkiego typu artykułów technicznych i pokładowych. MSC działa z sukcesem... MARINE SERVICES COMPASS