Wycinacz gazowy

Stocznia Szczecińska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Wycinacz gazowy Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: • posługiwanie się palnikiem acetylenowo- tlenowym, • trasowanie detali do obróbki, • szlifowanie... więcejWycinacz gazowy

Ogłoszenie o postępowaniu kwalifikacyjnym na stanowisko Prezesa Zarządu Stoczni Szczecińskiej Sp. z o.o.

Rada Nadzorcza Stoczni Szczecińskiej Sp. z o.o. w wyniku ogłoszonego postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki wybrała najlepszego kandydata. W dniu 8 lipca 2019 roku powołano Pana Marka Opowicza na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki... więcejOgłoszenie o postępowaniu kwalifikacyjnym na stanowisko Prezesa Zarządu Stoczni Szczecińskiej Sp. z o.o.

Ogłoszenie o postępowaniu kwalifikacyjnym na stanowisko Członka Zarządu Stoczni Szczecińskiej Sp. z o.o.

Rada Nadzorcza Stoczni Szczecińskiej Sp. z o.o. w wyniku ogłoszonego postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Członka Zarządu Spółki wybrała najlepszego kandydata. W dniu 8 lipca 2019 roku powołano Pana Bogusława Adamskiego na stanowisko Członka Zarządu Spółki... więcejOgłoszenie o postępowaniu kwalifikacyjnym na stanowisko Członka Zarządu Stoczni Szczecińskiej Sp. z o.o.

Ogłoszenie o postępowaniu kwalifikacyjnym na stanowisko Prezesa Zarządu Stoczni Szczecińskiej Sp. z o.o.

załącznik nr 1 do uchwały Rady Nadzorczej nr 08/06/2019  z dnia 24 czerwca 2019 r.  Rada Nadzorcza Stoczni Szczecińskiej  Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie ogłasza wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Zarządu  ... więcejOgłoszenie o postępowaniu kwalifikacyjnym na stanowisko Prezesa Zarządu Stoczni Szczecińskiej Sp. z o.o.