Stocznia Szczecińska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Antosiewicza 1 w Szczecinie, poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. BHP

  Stocznia Szczecińska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Antosiewicza 1 w Szczecinie, poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. BHP   Zadania na stanowisku pracy: 1. Wykonywanie wszystkich zadań zgodnie z rozporządzaniem Rady Ministrów... więcejStocznia Szczecińska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Antosiewicza 1 w Szczecinie, poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista ds. BHP

Stocznia Szczecińska oferuje do wynajmu dobrze skomunikowane, atrakcyjne tereny z infrastrukturą techniczną gotową do realizacji zadań produkcyjnych i magazynowych oraz przeładunkowych.

    Stocznia Szczecińska oferuje do wynajmu dobrze skomunikowane, atrakcyjne tereny z infrastrukturą techniczną gotową do realizacji zadań produkcyjnych i magazynowych oraz przeładunkowych . Oferujemy: – doskonale udźwigowione hale, – pochylnie, – nabrzeża, – magazyny... więcejStocznia Szczecińska oferuje do wynajmu dobrze skomunikowane, atrakcyjne tereny z infrastrukturą techniczną gotową do realizacji zadań produkcyjnych i magazynowych oraz przeładunkowych.

Zapytanie ofertowe na udział w budowie hali produkcyjnej na terenie Stoczni Szczecińskiej.

Stocznia Szczecińska Sp. z o.o. zaprasza firmy budowlane o dużym doświadczeniu i potencjale wykonawczym do udziału w projekcie budowy na terenie stoczni hali produkcyjnej w systemie ,,zaprojektuj i zbuduj". Oferty proszę kierować na adres: kkosobucki@stocznia-szczecinska.pl... więcejZapytanie ofertowe na udział w budowie hali produkcyjnej na terenie Stoczni Szczecińskiej.

ZORKA WOLLNY ŚRODOWISKO. RETROSPEKTYWA NA PRZYSZŁOŚĆ – Wystawa powstała we współpracy m.in. Stoczni Szczecińskiej.

Ta retrospektywna wystawa nie patrzy w przeszłość, ale w przyszłość, pytając o to, jak robić ekspozycje z małym śladem węglowym? Środowisko to zwykle system współzależnych, przenikających się elementów nieożywionych i ożywionych. Środowisko Zorki Wollny jest... więcejZORKA WOLLNY ŚRODOWISKO. RETROSPEKTYWA NA PRZYSZŁOŚĆ – Wystawa powstała we współpracy m.in. Stoczni Szczecińskiej.