Zapytanie ofertowe na udział w budowie hali produkcyjnej na terenie Stoczni Szczecińskiej.

Stocznia Szczecińska Sp. z o.o. zaprasza firmy budowlane o dużym doświadczeniu i potencjale wykonawczym do udziału w projekcie budowy na terenie stoczni hali produkcyjnej w systemie ,,zaprojektuj i zbuduj". Oferty proszę kierować na adres: kkosobucki@stocznia-szczecinska.pl... więcejZapytanie ofertowe na udział w budowie hali produkcyjnej na terenie Stoczni Szczecińskiej.

ZORKA WOLLNY ŚRODOWISKO. RETROSPEKTYWA NA PRZYSZŁOŚĆ – Wystawa powstała we współpracy m.in. Stoczni Szczecińskiej.

Ta retrospektywna wystawa nie patrzy w przeszłość, ale w przyszłość, pytając o to, jak robić ekspozycje z małym śladem węglowym? Środowisko to zwykle system współzależnych, przenikających się elementów nieożywionych i ożywionych. Środowisko Zorki Wollny jest... więcejZORKA WOLLNY ŚRODOWISKO. RETROSPEKTYWA NA PRZYSZŁOŚĆ – Wystawa powstała we współpracy m.in. Stoczni Szczecińskiej.

Ogłoszenie o postępowaniu kwalifikacyjnym na stanowisko Prezesa Zarządu Stoczni Szczecińskiej Sp. z o.o.

Rada Nadzorcza Stoczni Szczecińskiej Sp. z o.o. w wyniku ogłoszonego postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki wybrała najlepszego kandydata. W dniu 8 lipca 2019 roku powołano Pana Marka Opowicza na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki... więcejOgłoszenie o postępowaniu kwalifikacyjnym na stanowisko Prezesa Zarządu Stoczni Szczecińskiej Sp. z o.o.

Ogłoszenie o postępowaniu kwalifikacyjnym na stanowisko Członka Zarządu Stoczni Szczecińskiej Sp. z o.o.

Rada Nadzorcza Stoczni Szczecińskiej Sp. z o.o. w wyniku ogłoszonego postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Członka Zarządu Spółki wybrała najlepszego kandydata. W dniu 8 lipca 2019 roku powołano Pana Bogusława Adamskiego na stanowisko Członka Zarządu Spółki... więcejOgłoszenie o postępowaniu kwalifikacyjnym na stanowisko Członka Zarządu Stoczni Szczecińskiej Sp. z o.o.